Меню сайту
Календар свят
Календар
«  Апрель 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Ми - є! Ми - рівні! Інклюзивна освіта

У ЗЗСО створено умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами: архітектурна доступність закладу (пандус, внутрішні туалети), наявність кабінету реабілітації, спеціальна підготовка вчителів (навчання на курсах підвищення кваліфікації в комунальному навчальному закладі ЧОІПОПП та інших платформах).

На даному етапі навчання учнів з особливими освітніми потребами (у 2022/2023 році – 2 учні) здійснювалось за індивідуальною формою навчання (за рекомендаціями РПМПК та ЛКК), у 2023/2024 н.р. 5 учнів навчається в інклюзивних класах (3 клас, 4-а клас, 6-а клас, 7-а клас, 9 клас).

Гардт Богдан

Богдан навчається в 3 класі,він дружелюбний, творчий,полюбляє вигадувати різні історії та малювати їх,подобається грати з лего і виконувати різні завдання з конструктором

Лебедєв Артем

Лебедєв Артем навчається в 4-А класі на інклюзивній формі навчання. Хлопчик виявляє інтерес до співпраці з дорослими, позитивне налаштування до навчальної діяльності.Відчуває значні труднощі у навчальному процесі. Потребує підтримки, заохочення. У процесі роботи швидко стомлюється.

Жарун Василь-Роман

Жарун Василь-Роман навчається в 4-А класі на інклюзивній формі навчання. Увага у хлопчика мимовільна, обсяг її недостатній. Спостерігається недосконалість гальмівиних механізмів, підвищена збудливість. Загальна увага до навчання та продуктивної діяльності нестійка. Роман швидко втомлюється від завдань, втрачає концентрацію, відволікається. З однокласниками часто конфліктує.

Попутняк Владислав

Попутняк Владислав, учень 9 класу. Владислав на перше місце завжди ставить родину,мама і тато-це люди, про яких він може завжди розповідати багато і із захопленням. Владислав трудолюбивий, завжди на першому місці у нього домашні клопоти,до навчання Владислав не дуже проявляє активність, подобаються такі предмети як мистецтво, фізкультура, географія. Не дуже любить математичні предмети. Любить багато розмовляти, щоб його слухали, тому і легко відволікається на уроках. Загалом Владислав дружній хлопчик, але більше полюбляє усамітнення, гурт, це не його стихія. Він краще себе почуває коли він в центрі уваги. Потребує постійного заохочення і підтримки асистента вчителя.

Кравчук Артур

Кравчук Артур Олегович - учень 7-А класу, врівноважений, відповідальний, легко іде на контакт з однолітками. Старанно відноситься до навчання в міру своїх можливостей.

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
<

Дмитрушківський ліцей© 2024
Наша адреса: 20332, Черкаська обл., Уманський р-н., с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська,15
e-mail: dmitrushki@ukr.net
Створити безкоштовний сайт на uCoz