Меню сайту
Календар свят
Календар
«  Май 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Французька неурядова гуманітарна організація Solidarités International

Пріоритетне завдання діяльності нашого ліцею - формування сучасної полікультурної особистості, відкритої до діалогу з представниками інших країн, готової до інтеграції у світовий культурний простір. Саме тому адміністрація і педагогічний колектив ліцею особливу увагу приділяють налагодженню міжнародного співробітництва, перебувають у постійному пошуку ефективних способів і засобів його розвитку.

Нещодавно до Дмитрушківського ліцею завітали представники французької неурядової гуманітарної організації Solidarités International, що надає допомогу населенню, постраждалому від конфліктів і стихійних лих. Її головна мета – забезпечити швидку та ефективну підтримку людей, які опинилися в небезпечних для життя ситуаціях.

Solidarités International існує з 80-х років минулого століття, допомагаючи населенню, яке постраждало від конфліктів і насильства. Сьогодні ж з гуманітарною місією діє практично у всіх гарячих точках світу. У 2022 році організація розгорнула свою допомогу і в Україні та має діючий офіс в м. Умань з червня 2022 року.

Один із напрямків діяльності організації - забезпечення закладів та організацій аксесуарами з безпеки руху.

 

 

У Дмитрушківському ліцеї та Гереженівській філії діти перебувають повний день, крім занять відвідуючи гуртки. Тому досить часто повертаються додому у пізній час. Саме тому команда Solidarités International забезпечила учнів початкової та старшої школи, а також працівників наших закладів освіти світловідбивними жилетами. Ця ініціатива імплементується у рамках Проекту КОМУНІКАЦІЯ ЄС ДЛЯ УКРАЇНЦІВ (CEU4U) за фінансуванням ЄС та реалізований консорціумом під керівництвом Ecorys. Вона покликана призвести до зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів, а особливо школярів.

Представники організації ознайомилися із освітнім простором Дмитрушківського ліцею та мають намір і надалі надавати допомогу, де це необхідно в Уманському районі, відповідно до своїх можливостей та мандату.

Solidarités International#UrgenceSéisme

Вхід на сайт
Пошук
<

Дмитрушківський ліцей© 2024
Наша адреса: 20332, Черкаська обл., Уманський р-н., с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська,15
e-mail: dmitrushki@ukr.net
Створити безкоштовний сайт на uCoz