Меню сайту
Календар свят
Календар
«  Май 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Молодіжний обмін між Польщею та Україною

Дмитрушківський ліцей активно долучається до Міжнародних молодіжних проектів. У 2017 році було перезаключено договір про міжнародну співпрацю між Дмитрушківською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області та школою № 3 міста Гнєзно, Республіки Польща. Понад чотири роки дмитрушківські школярі беруть участь у різних Міжнародних проектах: «Діти – дітям», «Молодіжний обмін між Польщею та Україною», «Молодіжна Академія самоврядування». За цей час побували в польських містах: Гнєзно, Познань, Дравськ Поморськмй, Щецин. Весною 2019 року нашу школу відвідала делегація учителів державної початкової школи в Старих Бутковичах Опольського Воєводства. Тоді ж була підписана ще одна угода про партнерство. Результатом її стала поіздка учителів Дмитрушківської ЗОШ та Гереженівської філії до Ополе. Результат цього візиту – включення нашої школи (як третьої сторони) до Міжнародного Німецько-Польсько-Українського проекту «Міжнародна скриня скарбів», за яким 10 дітей 11-13 років вивчатимуть спільність та відмінність в історії, культурі, побуті українців, поляків та німців. Весною 2020 року делегація з 10 учнів та 2-х учителів зустрінеться в Старих Бутковичах з делегаціями польськими та німецькими. А восени наступного року така ж зустріч відбудеться в містечку Бетсдорфі (Німеччина).

У 2017 році між Дмитрушківським ліцеєм та початковою школою імені Святого Войцеха м. Гнєзно Республіки Польща була перезаключена угода про співпрацю. У травні-червні 2019 року група школярів ліцею та Гереженівськоі філії разом з учителями запрошені консулом Ренатою Мачинською до участі у Міжнародному фестивалі «Діти - дітям». Цікавою була зустріч з учнями Гнєзнинськоі школи та їх директором Радославом Собков‘яком.

З року в рік  учні беруть участь у різних Міжнародних проектах: «Діти – дітям», «Молодіжний обмін між Польщею та Україною», «Молодіжна Академія самоврядування». У

2019 році підписано тристоронню угоду про співпрацю між Дмитрушківською школою, публічною початковою школою в Старих Будковичах Опольського воєводства республіки Польща та школою з Бецдорфа, міста в Німеччині, розташованого в землі Рейнланд-Пфальц, яка входить до складу району Альтенкірхен, в рамках реалізації програми РІТА – «Зміни в регіоні», ініційованої та фінансованої Польсько-Американським фондом розвитку.

У березні 2023 року учні 7 класу взяли участь у міжнародній олімпіаді з англійської мови, показавши досить високі результати.

У березні - квітні 2019 року до Дмитрушківського ліцею завітала група педагогів з початкової школи в Старих Бутковичах Опольського Воєводства Республіки Польща. Дмитрущани організували цікавий прийом гостям. Під час зустрічі була підписана угода між закладами освіти про подальшу співпрацю.

Зустріч педагогів Дмитрушківського ліцею, Гереженівськоі філії та школи в Старих Бутковичах в Ополє та Старих Бутковичах. Підписання тристоронньої угоди про співпрацю між освітніми закладами Польщі, Німеччини та України.

Вхід на сайт
Пошук
<

Дмитрушківський ліцей© 2024
Наша адреса: 20332, Черкаська обл., Уманський р-н., с. Дмитрушки, вул. Петропавлівська,15
e-mail: dmitrushki@ukr.net
Створити безкоштовний сайт на uCoz