Календар |
---|
« Июль 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Вс | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
|
Статистика |
---|
![](/stat/1722051912)
Онлайн всего: 1 Гостей: 1 Пользователей: 0 |
|
Молодіжний обмін між Польщею та УкраїноюДмитрушківський ліцей активно долучається до Міжнародних молодіжних проектів. У 2017 році було перезаключено договір про міжнародну співпрацю між Дмитрушківською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області та школою № 3 міста Гнєзно, Республіки Польща. Понад чотири роки дмитрушківські школярі беруть участь у різних Міжнародних проектах: «Діти – дітям», «Молодіжний обмін між Польщею та Україною», «Молодіжна Академія самоврядування». За цей час побували в польських містах: Гнєзно, Познань, Дравськ Поморськмй, Щецин. Весною 2019 року нашу школу відвідала делегація учителів державної початкової школи в Старих Бутковичах Опольського Воєводства. Тоді ж була підписана ще одна угода про партнерство. Результатом її стала поіздка учителів Дмитрушківської ЗОШ та Гереженівської філії до Ополе. Результат цього візиту – включення нашої школи (як третьої сторони) до Міжнародного Німецько-Польсько-Українського проекту «Міжнародна скриня скарбів», за яким 10 дітей 11-13 років вивчатимуть спільність та відмінність в історії, культурі, побуті українців, поляків та німців. Весною 2020 року делегація з 10 учнів та 2-х учителів зустрінеться в Старих Бутковичах з делегаціями польськими та німецькими. А восени наступного року така ж зустріч відбудеться в містечку Бетсдорфі (Німеччина).
У 2017 році між Дмитрушківським ліцеєм та початковою школою імені Святого Войцеха м. Гнєзно Республіки Польща була перезаключена угода про співпрацю. У травні-червні 2019 року група школярів ліцею та Гереженівськоі філії разом з учителями запрошені консулом Ренатою Мачинською до участі у Міжнародному фестивалі «Діти - дітям». Цікавою була зустріч з учнями Гнєзнинськоі школи та їх директором Радославом Собков‘яком.
З року в рік учні беруть участь у різних Міжнародних проектах: «Діти – дітям», «Молодіжний обмін між Польщею та Україною», «Молодіжна Академія самоврядування». У
2019 році підписано тристоронню угоду про співпрацю між Дмитрушківською школою, публічною початковою школою в Старих Будковичах Опольського воєводства республіки Польща та школою з Бецдорфа, міста в Німеччині, розташованого в землі Рейнланд-Пфальц, яка входить до складу району Альтенкірхен, в рамках реалізації програми РІТА – «Зміни в регіоні», ініційованої та фінансованої Польсько-Американським фондом розвитку.
У березні 2023 року учні 7 класу взяли участь у міжнародній олімпіаді з англійської мови, показавши досить високі результати.
![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/1.jpg)
У березні - квітні 2019 року до Дмитрушківського ліцею завітала група педагогів з початкової школи в Старих Бутковичах Опольського Воєводства Республіки Польща. Дмитрущани організували цікавий прийом гостям. Під час зустрічі була підписана угода між закладами освіти про подальшу співпрацю.
![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/2.jpg)
Зустріч педагогів Дмитрушківського ліцею, Гереженівськоі філії та школи в Старих Бутковичах в Ополє та Старих Бутковичах. Підписання тристоронньої угоди про співпрацю між освітніми закладами Польщі, Німеччини та України.
![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/3.jpg)
![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd1.jpg) ![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd2.jpg)
![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd3.jpg) ![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd4.jpg)
![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd5.jpg) ![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd6.jpg)
![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd7.jpg) ![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd8.jpg)
![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd9.jpg) ![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd10.jpg)
![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd12.jpg) ![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd13.jpg)
![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd14.jpg) ![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd15.jpg)
![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd16.jpg) ![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd17.jpg)
![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd18.jpg) ![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd19.jpg)
![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd20.jpg) ![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd21.jpg)
![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd22.jpg) ![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd23.jpg)
![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd24.jpg) ![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd25.jpg)
![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd26.jpg) ![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd27.jpg)
![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd28.jpg) ![](http://dmschool.at.ua/mishna_spivpra/slajd29.jpg)
|
<
|