Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 12.08.2020, 05:55
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Загальні відомості

 

     Дмитрушківський ліцей - це цілісна динамічна і відкрита система, яка об'єднує педагогічний процес початкової, середньої і старшої ланок навчального закладу та надає можливості для найбільш чіткого вираження і самоутвердження кожної особистості.

     Головна мета навчального закладу - формування і розвиток високоінтелектуальної, свідомої особистості з громадянською позицією, готовою до конкретного вибору свого місця в житті, виявлення і розвиток здібностей кожної дитини, формування багатої, вільної, фізично здорової, творчо мислячої особистості, що володіє міцними базовими знаннями за курс основної школи. Педагогічний колектив Дмитрушківського ліцею: 4 вчителі-класоводи, 18 учителів - предметників, психолог, соціальний педагог, педагог - організатор, логопед в минулому навчальному році працювали над реалізацією таких проблемних тем:

     Управлінська: «Створення оптимальних умов для розвитку здібностей дітей та забезпечення рівного доступу до якісної освіти»
     Науково-методична: «Педагогічні засади формування навчально- виховного середовища з розвитку здібностей і обдарувань учнів та збереження фізичного і морального здоров'я у системі роботи учителів школи сільської місцевості»
     Виховна: «Створення умов для набуття учнями знань практичних умінь і ставлень , які сприяють свідомому вибору здорової і безпечної поведінки, забезпечення збереження та зміцнення здоров'я учнів шляхом створення соціального та фізичного середовища, в якому б здоровий спосіб життя став би нормою». 

Адреса:

вул. Петропавлівська, 15, с. Дмитрушки Уманського району Черкаської області

Телефон:

04744 96240

E-mail:

dmitrushki@ukr.net

Веб-сайт:

http:// dmschool.at.ua/

Директор:

Мовчан Ніна Іванівна

 

У закладі навчається 289 учнів.

Кількість класів: 16.

Працює 40 учителів, із них:

5 – сумісники,

8 – мають кваліфікаційну категорію „спеціаліст вищої категорії“;

14 – „спеціаліст першої категорії“;

6 – „спеціаліст другої категорії“;

12 – „спеціаліст” (з них 5 – молоді вчителі);

2 вчителів мають педагогічне звання учитель-методист“;

2 вчителі - педагогічне звання „старший вчитель“;

Станом на 1 вересня 2019 року навчалось 283 учні, з яких 194 мешкає на території обслуговування навчального закладу. Середня наповнюваність класів становить 18,5 учнів. Проектна потужність школи – 536 учнів. У 2019-2020 н.р. шкільним автобусом підвозиться 78 учнів із сіл Гереженівка, Гродзево, Піківець, Пугачівка, 2 доїжджає громадським маршрутним транспортом із міста Умань.

У школі працюють практичний психолог, соціальний педагог, учитель-логопед, 1 медична сестра, 15 осіб обслуговуючого персоналу.

Кількість класних кімнат – 8, навчальних кабінетів – 11, площа земельної ділянки – 2,0 га.

Працює 1 автономна котельня (два модулі з газовими котлами).

У закладі освіти діють 1 спортивна зала, 1 спортивний майданчик, методичний кабінет, логопедичний центр, кабінет медичної сестри, актова зала (суміщена з їдальнею), музей „Світлиця“, бібліотека, дитяча спальна кімната (суміщена з кімнатою для ігор), кімната школяра.

Навчальні кабінети, учительська, бібліотека забезпечені комп’ютерами та мультимедійним обладнанням (частково), створена локальна мережа INTERNET. У класних кімнатах для початківців встановлено відеодвійки. Усі наявні у закладі комп’ютери підключені до мережі (63,33 Мбіт/с – завантаження, 46,68 Мбіт/с - відвантаження), наявна мережа Wi-Fi по всьому периметру приміщення з безкоштовним (безпечним – інтернет-фільтри) доступом.

Дмитрушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів є учасником обласного експерименту "Виховання моральної свідомості дітей та учнівської молоді у позакласній діяльності загальноосвітніх навчальних закладів".

Педагогічний колектив закладу бере участь у науково-педагогічному проекті "Інтелект України".

Для забезпечення обґрунтова­ного, спланованого, систематичного процесу роз­витку творчої особистості педагогічний колектив за участі батьківського комітету розробили шкільний проект «Шлях до Олімпу», у якому було визначено функції, етапи й пріоритетні напрями роботи з здібними та обдарованими дітьми. Упровадження проекту передбачає тісну співпрацю всіх учасників освітнього процесу та організацій, громадськості, побудову освітнього процесу на моніторинговій основі.

Дмитрушківська школа – переможець конкурсу по роботі з обдарованими та здібними дітьми серед шкіл Уманського району 2017-2018.

У 2018-2019 навчальному році переможцями та призерами предметних олімпіад та конкурсів ІІ (районного) етапу стали 10 учнів, ІІІ (обласного) – 1.

За підсумками конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2 учнів стали призерами районного етапу.

Учителі школи є авторами сучасних науково-методичних посібників з іноземної мови, початкової освіти, української мови та літератури, дизайну, історії, кадрової діяльності. Загальна кількість друкованої продукції за період 2014-2019 роки складає 19 публікацій.

На даному етапі навчання учнів з особливими освітніми потребами (у 2019/2020 році – 2 учні) здійснюється за індивідуальною формою навчання (за рекомендаціями РПМПК та ЛКК) та 5 учнів навчаються в інклюзивних класах (2-а клас, 3-а, 5 клас).

Дмитрушківський ліцей має статус опорного закладу освіти відповідно до рішення Уманської районної ради Черкаської області від 24.05.2018 № 31-14/VІІ. Є правонаступником реорганізованих шляхом приєднання навчальних закладів: Гереженівського НВК І-ІІ ступенів, Гродзевського НВК І ступеня, Пугачівського НВК І ступеня стосовно балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів.

 У складі Дмитрушківського ліцею функціонують:

- початкова школа – структурний підрозділ ліцею, що забезпечує початкову освіту;

- гімназія - структурний підрозділ ліцею, що забезпечує базову середню освіту;

- ліцей - структурний підрозділ, що забезпечує профільну середню освіту;

- Гродзевська філія Дмитрушківського ліцею Дмитрушківської сільської ради Черкаської області (забезпечує початкову освіту);

- Пугачівська філія Дмитрушківського ліцею Дмитрушківської сільської ради Черкаської області (забезпечує початкову освіту);

- Гереженівська філія Дмитрушківського ліцею Дмитрушківської сільської ради Черкаської області (забезпечує початкову та базову середню освіту);

- методичні формування;

- Центр художньо-естетичної та спортивної творчості дітей.

 

Проблеми:

1) Створення альтернативного джерела опалення приміщення.

2) Утеплення фасаду приміщення.

3) Реконструкція спортивного майданчика.

4) Встановлення дитячої ігрової площадки.

5) Реконструкція підвальних приміщень.

6) Заміна асфальтного покриття навкруг школи.

7) Заміна плитки на підлозі в рекреаціях.

8) Реконструкція дерев’яної підлоги І та ІІ поверхів.

9) Реконструкція підлоги в кабінетах хімії, 1-а класу, 2-б класу.

10) Заміна дверей в кабінетах.

11) Ремонт внутрішніх туалетів.

12) Реконструкція каналізації харчоблоку.

13) Придбання

- на харчоблок: плита, посудомийна машина, посуд (з розрахунку на 200 учнів), сковорода побутова – 2 шт., кастрюля на 20 л, кастрюля на 30 л (не емалеві)

- Їдальня: заміна меблів з розрахунку на 100 дітей;

- дитяча спальня: 31 комплект білизни, стінка для іграшок,

- спортивна зала: спортивний інвентар, тенісні столи, м’ячі волейбольні, баскетбольні, футбольні,

- кабінети німецької мови, інформатики, української мови, художньої культури: корпусні меблі, інтерактивна техніка,

- лінгафонний кабінет.

14) Встановлення системи відеоспостереження.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів

Дмитрушківський ліцей© 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz