Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 12.08.2020, 06:17
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Проект "Перлина - Україна, на весь світ одна єдина!" 1-4 класи

Проект «Перлина – Україна, на весь світ одна єдина!»

Мета проекту: створення системи патріотичного і духовно-морального виховання дітей для формування соціально-активної особистості; виховання особистості, яка має почуття національної гордості і громадянської відповідальності за своє майбутнє; формування свідомого громадянина-патріота Української держави, через набуття національної свідомості, активної громадянської позиції, високих моральних якостей та духовних цінностей.

Завдання проекту:

  • розкрити особливості національного виховання в початковій школі;
  • вивчити шляхи і засоби національного виховання в початковій школі;
  • висвітлити особливості національного виховання в позаурочній діяльності;
  • навчити учнів здобувати знання самостійно;
  • сприяти учневі у здобутті комунікативних навичок;
  • розширити коло спілкування дітей;
  • прищепити учням уміння користуватись дослідницькими прийомами.

Для педагогічного колективу нашої школи патріотичний напрямок роботи був і залишається пріоритетним. Тому ефективним є застосування методу проектів.

Проект «Перлина-Україна, на весь світ одна єдина», триває усі роки навчання дітей в початковій школі (з першого по четвертий клас) має наступні підпроекти по класах:

Перший клас – «Ми – діти твої, Україно».

Другий клас – «Диво  дивне - народний фольклор».

Третій клас – «Найрідніші міста мого краю».

Четвертий клас – «На горизонтах нашої країни».

           Кожен проект презентується в рамках початкової школи. У ньому можуть брати участь і діти з інших класів, батьки, учителі, бібліотекар. Учні презентують свої дослідження із застосуванням мультимедійних засобів. 

         Під час реалізації даного проекту у формуванні особистості учнів були помічені позитивні зрушення: значно зросла активність, ініціативність дітей, позитивна мотивація до даного виду діяльності; діти навчились працювати самостійно, досягаючи мети проекту; навчились дослухатись до порад однокласників, дорослих в ході обговорення етапів виконання проекту; навчились робити власний вибір відносно вибору об’єктів дослідження; нести відповідальність за взяте на зобов’язання. В учнів поступово намітились позитивні тенденції у вихованні ціннісного ставлення до своєї рідної землі, країни, держави, почуття гордості за свій народ, шанобливе ставлення до його історії і культури, бажання бережливо ставитись до них, значно поповнили знання про Україну протягом усього періоду навчання в початковій школі.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів

Дмитрушківський ліцей© 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz